Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Sešli se... II

Sešli se... II

Cena produktu Sešli se... II není známa.

 

Popis produktu Sešli se... II: Další pokračování výběrů skladeb ze stejnojmenného ostravského televizního seriálu, ve kterém uváděl J.Pavlica své hosty. Ukázky tohoto CD se natáčely v roce 1996 v ostravském klubu Parník. V díle... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Sešli se... II - popis

nahoru

Další pokračování výběrů skladeb ze stejnojmenného ostravského televizního seriálu, ve kterém uváděl J.Pavlica své hosty. Ukázky tohoto CD se natáčely v roce 1996 v ostravském klubu Parník. V díle o kreativitě nebo také „hraní si s hraním“ se vedle Hradišťanu představil špičkový cimbalista Jevgenij Gladkov se svou ženou Ludmilou. Druhá část je věnována improvizaci a vystoupila zde Iva Bittová, francouzský multiinstrumentalista Michael Montanaro a vynikající brněnský improvizační klavírista Arne Linka. V dalším dílu s podtitulem etnické kořeny hráli a zpívali o blízkých i vzdálených ozvěnách domova další hosté Jiřího Pavlici. V tomto případě opět Hradišťan, z Prahy přijel židovský soubor Šarbilach, ze Slovenska Zuzana Homolová. Nejrozmanitějším tělesem byla skupina černošských muzikantů z Karibiku, Angoly, Ameriky a Německa – Livin’ Spirits. Také na tomto CD najdeme společné improvizované muzicírování účinkujících, které vypovídá o tom, že je na světě jeden jazyk, se kterým se lze domluvit všude.

Výrobce World
Žánr World
Nosič CD

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sešli se... II užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Sešli se... II akční ceny - Levné Sešli se... II

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Sešli se... II stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Sešli se... II najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.