Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Silvestr 2000 (4) Zlatý věk Silvestrů

Silvestr 2000 (4) Zlatý věk Silvestrů

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Silvestr 2000 (4) Zlatý věk Silvestrů není známa.

 

Popis produktu Silvestr 2000 (4) Zlatý věk Silvestrů: Již čtvrtá kolekce scének, monologů a anekdot z rozhlasových Silvestrů padesátých až sedmdesátých let. Protagonisty jsou opět Jaroslav Štercl, Jiří Štuchal, Felix Holzmann s Františkem Budínem, Lu... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Silvestr 2000 (4) Zlatý věk Silvestrů - popis

nahoru

Již čtvrtá kolekce scének, monologů a anekdot z rozhlasových Silvestrů padesátých až sedmdesátých let. Protagonisty jsou opět Jaroslav Štercl, Jiří Štuchal, Felix Holzmann s Františkem Budínem, Lubomír Lipský s Miroslavem Homolou a samozřejmě už i Vladimír Menšík. Skupinka vedoucích představitelů vesnice Pidivajzlice se sice v tomoto výběru poněkud smrskla, přibyl však do ní neodolatelný Josef Hlinomaz. Vydáme se za skvělým brněnským vypravěčem anekdot Rudou Stolařem, za populárními Nezbednými bakaláři a za filmovým a kabaretním komikem Emanem Fialou.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Silvestr 2000 (4) Zlatý věk Silvestrů užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Silvestr 2000 (4) Zlatý věk Silvestrů akční ceny - Levné Silvestr 2000 (4) Zlatý věk Silvestrů

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Silvestr 2000 (4) Zlatý věk Silvestrů stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Silvestr 2000 (4) Zlatý věk Silvestrů najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.