Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Snowboarďáci

Snowboarďáci

Cena produktu Snowboarďáci není známa.

 

Popis produktu Snowboarďáci: Je potěšitelné vyprodukovat trhák. Dnes už nikdo nepochybuje, že se jím film "Snowboarďáci" stal, spolu s ním ovšem také samotná jízda na prkně a rovněž soundtrack z hudbou k filmu. Prostě trhák, ... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Snowboarďáci - popis

nahoru

Je potěšitelné vyprodukovat trhák. Dnes už nikdo nepochybuje, že se jím film "Snowboarďáci" stal, spolu s ním ovšem také samotná jízda na prkně a rovněž soundtrack z hudbou k filmu. Prostě trhák, byť asi v rukou takového George Lucase by to i v našich podmínkách byl ještě mnohem větší business. Figurky, prkna, hadry, prostě všechno. Ale držme se cédéčka. Lahůdková záležitost. Při sledování čísel jeho prodeje mě napadá, jestli by mohlo mít příznivý vliv na chápání rocku v našich končinách. Asi to nebude hned, ale snad se alespoň o kousek ledy hnou a malinko roztají rádiová monstra. Že by snad nějaké tři či čtyři věci dokázaly proniknout do éteru jako v případě Rebelů vůbec nevěřím, nakonec buďme rádi alespoň za "On My Head". Dan Bárta v ní zpívá jako bůh, a pokud můžeme jeho účast na projektu brát jako návrat k rocku (alespoň občasný), třikrát sláva. Jeho vyjádření z let ne dávno minulých o uzavřené kapitole a novém směřování mě při vší úctě k jeho deskám s Illustratosphere docela mrzela. Takový hlas náš rock nenachází každý rok a při kvalitě poslední desky Alice jsem ho v pozdější době postrádal. Ať už berete hitovou "On My Head" nebo nářezovou "Here I Am", obě jsou skvostné. Nečekané a současně také hodně povedené jsou výkony i dalších vokalistů. Lenku Dusilovou by v "Czech Disident" málokdo poznal, svůj komediální a stále nějak nedoceněný talent předvádí Matěj Ruppert, pozadu nezůstává ani Ota Klempíř. Jeho uvolněnost ve "Vanilly Car" je velkolepá a možná by stálo za hřích začít vnucovat rádiím vypípnutou verzi písně, hitové ambice jí neschází. Podobně je na tom "Rock The Snow" s Lenkou Dusilovou a Matějem Ruppertem, v civilizovaném světě by už z ní byl při popularitě filmu dávno hit. Poměrně širokému hudebnímu záběru alba dává jednotící ráz Miroslav Chyška, velká osobnost české kytary, dosud ovšem výrazně podceňovaný skladatelský talent. Svou šanci chytil za pačesy a patří mu velký podíl na úspěšnosti projektu. Na CD najdete obvyklé hlášky z filmu, kterými se tentokrát nijak zbytečně neplýtvalo, opět ku prospěchu celé věci.

Žánr Soundtracky

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Snowboarďáci užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Snowboarďáci akční ceny - Levné Snowboarďáci

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Snowboarďáci stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Snowboarďáci najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.