Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Some Old Bullshit

Some Old Bullshit

Cena produktu Some Old Bullshit není známa.

 

Popis produktu Some Old Bullshit: Beastie Boys se v roce 1994 trochu nečekaně rozhodli vydat své raritní ranné hudební pokusy na příznačně nazvaném albu Some Old Bullshit. Tou dobou za sebou měli tři alba, a každé jiné. Syrové a p... > více informací


Some Old Bullshit - popis

nahoru

Beastie Boys se v roce 1994 trochu nečekaně rozhodli vydat své raritní ranné hudební pokusy na příznačně nazvaném albu Some Old Bullshit. Tou dobou za sebou měli tři alba, a každé jiné. Syrové a přelomové Licenced To Ill, hiphopové, ale poněkud nedoceněné, Paul's Boutique a do třetice Check Your Head, na kterém už hrají sami na živé nástroje a které je vrátilo do dříve vydobytých pozic. Mezi ‚ňáký starý kraviny' zařadili Beastie Boys svojí rannou tvorbu z let 1981 až 1983. Tenkrát skupinu tvořili současní členové Mike D (Mike Diamond) a MCA (Adam Yauch) společně s bubeníkem Kate Schellenbachem a kytaristou John Berrym. Ti opustili skupinu roku 1983, právě v době, kdy do skupiny přibyl Ad-Rock (Adam Horowitz). Celé toto retrospektivní album se odehrává v punkovém duchu, jen občas s mírně rapovým nádechem. 14 skladeb pochází ze tří zdrojů. Dvě skladby jsou použity z kazety, která je záznamem radiového pořadu Tima Sommerse Noise The Show z roku 1981. Jde o kratičké skladby, jimž vévodí hulákající Mike, řezavá kytara a hluk, za který by se nemusela stydět ani válcovací stolice. Další skladby dodalo osmi skladbové EP nazvané Polly Wog Stew, které vyšlo v roce 1982. Jedná se opět o HC nářez, ale už to sem tam má i nějakou melodii. Nejlépe vyznívá asi skladba "Jimmy". Zbytek pochází ze "Cooky Puss" z roku 1983. Zde už je patrný náznak hiphopových podkladů. Bicí už nejsou punkově splašené, ale rytmicky rapové. V titulní "Cooky Puss" se dokonce i skrečuje. Tohle album je určeno primárně pro zaryté fanoušky Bestie Boys, kterých byly v roce vydání celé zástupy a kteří budou rannými pokusy svých oblíbenců potěšeni.. Pro nezaujatého fanouška je to jen 28 minut randálu.

Žánr Hip-Hop

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Some Old Bullshit užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Some Old Bullshit akční ceny - Levné Some Old Bullshit

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Some Old Bullshit stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Some Old Bullshit najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.