Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Spirála Moudrosti

Spirála Moudrosti

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Spirála Moudrosti není známa.

 

Popis produktu Spirála Moudrosti: CD SPIRÁLA MOUDROSTI nabízí jedinečnou zvukovou podobu myšlenek a inspirovaných vizí naší přední jasnovidky Jaroslavy Urbanové. Vyjímečnost stejně pojmenované knihy této autorky je ve schopnosti v... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Spirála Moudrosti - popis

nahoru

CD SPIRÁLA MOUDROSTI nabízí jedinečnou zvukovou podobu myšlenek a inspirovaných vizí naší přední jasnovidky Jaroslavy Urbanové. Vyjímečnost stejně pojmenované knihy této autorky je ve schopnosti vyjádření myšlenek i nevyřčených tužeb velikánů historie a umění, se kterými se Jaroslava Urbanová ve svých vizích setkává a automatickým písmem převádí jejich poselství do písemné podoby. Toto vzrušující prolnutí historie, přítomnosti i budoucnosti je umocněno skutečnou MOUDROSTÍ VĚKŮ. Zvukové podoby se ujali přední umělci a přátelé autorky, Jitka Molavcová, Alfred Strejček a kytarový mág Štěpán Rak, kteří v duchu jejího díla vytvořili nadčasovou nahrávku s využitím stejné inspirativní spirituální metody. SPIRÁLA MOUDROSTI i její zvuková podoba osloví všechny, kteří hledají odpovědi na otázky po smyslu životní cesty a po jejím naplnění.

Výrobce Soundtracky
Žánr Soundtracky

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Spirála Moudrosti užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Spirála Moudrosti akční ceny - Levné Spirála Moudrosti

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Spirála Moudrosti stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Spirála Moudrosti najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.