Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Staré pověsti české

Staré pověsti české

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Staré pověsti české není známa.

 

Popis produktu Staré pověsti české: „Pojďte a poslyšte pověsti dávných časů…“ - Zdeněk Svěrák se vyznává v kratičkém úvodu z toho, že „asi nemá ten správný hlas na takové předčítání“, ale je-li tomu tak, potom jako velký mistr ze sv... > více informací


Staré pověsti české - popis

nahoru

„Pojďte a poslyšte pověsti dávných časů…“ - Zdeněk Svěrák se vyznává v kratičkém úvodu z toho, že „asi nemá ten správný hlas na takové předčítání“, ale je-li tomu tak, potom jako velký mistr ze svého nedostatku učinil přednost. Od první věty chceme naslouchat tomuto zdánlivě nevzrušivému přednesu doplněnému tu a tam vhodnými předěly souboru Kvinterna. Volně sestaveno z pověstí O Čechovi, O Krokovi a jeho dcerách, O Bivojovi, Libuši, Přemyslovi, Dívčí válce a z novějších pověstí O Staroměstském orloji, Daliborovi z Kozojed, o Faustově domě a Blanických rytířích. Zdá se, že na co Zdeněk Svěrák sáhne, to utěšeně vzkvétá. Jiráskovy pověsti určitě.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Staré pověsti české užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Staré pověsti české akční ceny - Levné Staré pověsti české

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Staré pověsti české stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Staré pověsti české najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.