Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Střevíce z lýčí

Střevíce z lýčí

Cena produktu Střevíce z lýčí není známa.

 

Popis produktu Střevíce z lýčí: „Potom, oděn v knížecí roucho a obut v královskou obuv, vsedne Přemysl Oráč na bujného oře, avšak nezapomínaje na svůj stav, vezme s sebou své střevíce, zcela z lýčí ušité, aby je dal schovati pro... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Střevíce z lýčí - popis

nahoru

„Potom, oděn v knížecí roucho a obut v královskou obuv, vsedne Přemysl Oráč na bujného oře, avšak nezapomínaje na svůj stav, vezme s sebou své střevíce, zcela z lýčí ušité, aby je dal schovati pro budoucnost…Tu se stalo, že se jeden zvláště smělý a od řeči, zeptal: „ Pane, pověz nám, proč jsi nám dal schovati tyto lýkové střevíce, jež nejsou k ničemu, než aby je člověk zahodil, nemůžeme se tomu vynadivit.“ On jim odpověděl: Na to jsem je dal a dám schovati na věky, aby naši potomci věděli, odkud vzešli a aby byli vždy živi v bázni a nejistotě a aby lidi sobě od Boha svěřených nespravedlivě neutiskovali z pýchy, poněvadž všichni jsme si od přírody rovni…“ – tímto citátem z Kosmovy Kroniky české František Nepil uvedl a tak charakterizoval jednu ze svých čtenáři nejoblíbenějších knih.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Střevíce z lýčí užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Střevíce z lýčí akční ceny - Levné Střevíce z lýčí

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Střevíce z lýčí stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Střevíce z lýčí najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.