Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

The Habit Of Perfection

The Habit Of Perfection

Cena produktu The Habit Of Perfection není známa.

 

Popis produktu The Habit Of Perfection: Písně z alba The Habit Of Perfection (Zvyk dokonalosti) jsou spojením mystéria duchovních textů, keltské melodiky v houslových partech, hravosti lyrického klavíru a nevšedního hlasu bluesové zpěva... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

The Habit Of Perfection - popis

nahoru

Písně z alba The Habit Of Perfection (Zvyk dokonalosti) jsou spojením mystéria duchovních textů, keltské melodiky v houslových partech, hravosti lyrického klavíru a nevšedního hlasu bluesové zpěvačky, který ztemněl do barev hrubého sametu. Prvního z moderních básníků Anglie, Gerarda Manleyho Hopkinse, objevila Maria Hoffman náhodou, když hledala verše jiného autora Edwarda Leara. G. M. Hopkins ji uhranul okamžitě. Skladatelka, očekávající za čistou výpovědí i čistou duši, našla v poezii kněze a profesora na Univerzitní koleji v Dublinu inspirativní poselství - soulad smysluplného života s dílem, které jej oslavuje a nezavírá oči před skutečností, že naše pouť má vždy líc i rub. Na cestě za hudebními obrazy Hopkinsovy poezie Maria šťastně potkala citlivého společníka, muzikanta Jana Hrubého, jenž umí naslouchat srdcem. Přes rozbouřené vody názorové různosti, přirozeně odpovídající věkovému rozdílu rovných dvou generací, splynula v otvovickém studiu imaginace mladé skladatelky, klavíristky a zpěvačky s krásou hudebního světa houslového šamana českého rocku. Znalý a zkušený hudebník na dotek vnímal jemný tep Hopkinsových veršů a v Mariiných písničkách spolehlivě rozluštil tajné písmo její hudební pravdomluvy.

Výrobce World
Žánr World

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu The Habit Of Perfection užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější The Habit Of Perfection akční ceny - Levné The Habit Of Perfection

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější The Habit Of Perfection stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější The Habit Of Perfection najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.