Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

The Orchestral Tubular Bells (Remastered)

The Orchestral Tubular Bells (Remastered)

Obrázek není k dispozici

Cena produktu The Orchestral Tubular Bells (Remastered) není známa.

 

Popis produktu The Orchestral Tubular Bells (Remastered): Velký uspěch alba Tubular Bells, díky kterému se společnost Virgin postavila na nohy a který ji umožnil jistou expanzi, vnukl jejímu šéfovi a Mikovu příteli Richardu Bransonovi myšlenku, že by moh... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

The Orchestral Tubular Bells (Remastered) - popis

nahoru

Velký uspěch alba Tubular Bells, díky kterému se společnost Virgin postavila na nohy a který ji umožnil jistou expanzi, vnukl jejímu šéfovi a Mikovu příteli Richardu Bransonovi myšlenku, že by mohla vzniknout orchestrální nahrávka Tubular Bells určená posluchačům tzv. "seriózní", tedy vážné, hudby. Tubular Bells mělo sice všechny náležitosti komponované klasiky, ale použitými nástroji spadalo do kategorie rocku, což byl styl posluchačům klasické hudby nejspíš příliš vzdálený. Protože nahrávka podle notového zápisu pro originalně použité nástroje by činila problémy, muselo pro orchestr dojít k mírně úpravě partitury. Těchto úprav, stejně jako výběru konkrétních nástrojů pro konkrétní party, se ujal další Mikův dlouholetý kamarád - hudebník David Bedford (v té době taktéž vydávající pod Virginem).

Žánr New Age

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu The Orchestral Tubular Bells (Remastered) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější The Orchestral Tubular Bells (Remastered) akční ceny - Levné The Orchestral Tubular Bells (Remastered)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější The Orchestral Tubular Bells (Remastered) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější The Orchestral Tubular Bells (Remastered) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.