Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Toulky českou minulostí 1 (Sv. Václav – kníže český)

Toulky českou minulostí 1 (Sv. Václav – kníže český)

Cena produktu Toulky českou minulostí 1 (Sv. Václav – kníže ... není známa.

 

Popis produktu Toulky českou minulostí 1 (Sv. Václav – kníže český): Na počátku byla kniha Petra Hory – Hořejše „Toulky českou minulostí“. Pozoruhodný pokus o moderní, dokumentárně bohatý a čtenářsky přitažlivý výklad zásadních událostí českých dějin. Když přišel r... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Toulky českou minulostí 1 (Sv. Václav – kníže český) - popis

nahoru

Na počátku byla kniha Petra Hory – Hořejše „Toulky českou minulostí“. Pozoruhodný pokus o moderní, dokumentárně bohatý a čtenářsky přitažlivý výklad zásadních událostí českých dějin. Když přišel redaktor brněnského studia Českého rozhlasu Josef Veselý s nápadem vytvořit její rozhlasovou podobu, jistě netušil, že se seriál – dnes čítající už přes 350 dílů! – stane jedním z nejúspěšnějších rozhlasových pořadů. A protože mnozí z posluchačů se ke „svým“ příběhům rádi vracejí, vznikla i tato řada kazet. Vyprávění pojaté jako příběh s kriminální zápletkou, k jejímuž rozuzlení se hledají klíče. Jedna z přelomových událostí počátků české státnosti. Učíme se o ní ve škole, a přesto - ruku na srdce - víme o ní dost? Vyprávění o sv. Václavovi nabízí poutavé líčení drastického příběhu našeho nejznámějšího světce, a to nevtíravou metodou.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Toulky českou minulostí 1 (Sv. Václav – kníže český) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Toulky českou minulostí 1 (Sv. Václav – kníže český) akční ceny - Levné Toulky českou minulostí 1 (Sv. Václav – kníže český)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Toulky českou minulostí 1 (Sv. Václav – kníže český) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Toulky českou minulostí 1 (Sv. Václav – kníže český) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.