Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Toulky českou minulostí 2 (Naši pradědečci Keltové)

Toulky českou minulostí 2 (Naši pradědečci Keltové)

Cena produktu Toulky českou minulostí 2 (Naši pradědečci Kel... není známa.

 

Popis produktu Toulky českou minulostí 2 (Naši pradědečci Keltové): Čeští Keltové byli skutečně našimi pradědečky. V žilách českého národa nekoluje pouze krev slovanská, ale mísí se v ní i krev germánských kmenů, a také Avarů a Maďarů činících nájezdy zejména na M... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Toulky českou minulostí 2 (Naši pradědečci Keltové) - popis

nahoru

Čeští Keltové byli skutečně našimi pradědečky. V žilách českého národa nekoluje pouze krev slovanská, ale mísí se v ní i krev germánských kmenů, a také Avarů a Maďarů činících nájezdy zejména na Moravu, a to nemluvíme o staletích pozdějších, kdy u nás pobývali a asimilovali se tu rovněž Italové, Francouzi, Španělé, Angličané, ba i příslušníci mnohem exotičtějších národů. Keltové nás však ovlivnili víc, než jsme schopni připustit. Přinesli do českých zemí technologický pokrok, začali stavět pevná sídliště (oppida), jejich jazyk, dávno zapomenutý, přežívá v mnoha místních jménech, která považujeme za ryze česká.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Toulky českou minulostí 2 (Naši pradědečci Keltové) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Toulky českou minulostí 2 (Naši pradědečci Keltové) akční ceny - Levné Toulky českou minulostí 2 (Naši pradědečci Keltové)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Toulky českou minulostí 2 (Naši pradědečci Keltové) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Toulky českou minulostí 2 (Naši pradědečci Keltové) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.