Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Toulky českou minulostí 5 (Kníže Břetislav, rodu nemanželského)

Toulky českou minulostí 5 (Kníže Břetislav, rodu nemanželského)

Cena produktu Toulky českou minulostí 5 (Kníže Břetislav, ro... není známa.

 

Popis produktu Toulky českou minulostí 5 (Kníže Břetislav, rodu nemanželského): Ne všichni členové vládnoucího českého rodu měli ten „správný původ“. Byli mezi nimi i tací, kterým se říkalo „bastard“. Patřil k nim i jeden z nejschopnějších politiků, který si na svoji hlavu po... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Toulky českou minulostí 5 (Kníže Břetislav, rodu nemanželského) - popis

nahoru

Ne všichni členové vládnoucího českého rodu měli ten „správný původ“. Byli mezi nimi i tací, kterým se říkalo „bastard“. Patřil k nim i jeden z nejschopnějších politiků, který si na svoji hlavu posadil knížecí korunu, Břetislav. Toho jména první. Zplodil ho ženatý Oldřich s Boženou Křesinovou, která jž předtím byla provdána. To se tenkrát stávalo často, ba bylo údajně hanbou, spokojil-li se muž trvale s jedinou ženou. Takto narozený Břetislav se, co se milostných věcí týká, potatil, neboť za nějakou tu desítku let svou manželku Juditu (tehdy patnáctiletou) unesl z kláštera ve Svinibrodě v Bavořích. Mimo jiné i proto dostal přízvisko „Český Achilles“.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Toulky českou minulostí 5 (Kníže Břetislav, rodu nemanželského) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Toulky českou minulostí 5 (Kníže Břetislav, rodu nemanželského) akční ceny - Levné Toulky českou minulostí 5 (Kníže Břetislav, rodu nemanželského)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Toulky českou minulostí 5 (Kníže Břetislav, rodu nemanželského) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Toulky českou minulostí 5 (Kníže Břetislav, rodu nemanželského) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.