Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Toulky českou minulostí 7 (Smrt Karla IV.)

Toulky českou minulostí 7 (Smrt Karla IV.)

Cena produktu Toulky českou minulostí 7 (Smrt Karla IV.) není známa.

 

Popis produktu Toulky českou minulostí 7 (Smrt Karla IV.): Ta smrt přišla předčasně. "Horečka nezbedná učinila blahočinnému jeho životu v 63. roce jeho stáří předčasný konec: skonal na hradě Pražském, v sobotu dne 29.listopadu 1378. roku, tři hodiny po zá... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Toulky českou minulostí 7 (Smrt Karla IV.) - popis

nahoru

Ta smrt přišla předčasně. "Horečka nezbedná učinila blahočinnému jeho životu v 63. roce jeho stáří předčasný konec: skonal na hradě Pražském, v sobotu dne 29.listopadu 1378. roku, tři hodiny po západu slunce, pokojně a tiše, v kruhu žalostném všech svých milých,“ dozvídáme se z historických knih. Příčina nemoci a posléze smrti byla banální: komplikace po zlomenině krčku stehenní kosti, kterou si přivodil pádem na schodech. I nejmocnějších z mocných byl zranitelný. Když zemřel, bylo mu pouhých 62 a půl léta.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Toulky českou minulostí 7 (Smrt Karla IV.) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Toulky českou minulostí 7 (Smrt Karla IV.) akční ceny - Levné Toulky českou minulostí 7 (Smrt Karla IV.)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Toulky českou minulostí 7 (Smrt Karla IV.) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Toulky českou minulostí 7 (Smrt Karla IV.) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.