Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Ulrych, Petr: Písně

Ulrych, Petr: Písně

Cena produktu Ulrych, Petr: Písně není známa.

 

Popis produktu Ulrych, Petr: Písně: Není kompilace jako kompilace! Toto je samotným Petrem Ulrychem originálně sestavená kolekce písní, které nejlépe představují oba sourozence za celou dobu jejich skvělé kariéry. Historie začíná v ... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Ulrych, Petr: Písně - popis

nahoru

Není kompilace jako kompilace! Toto je samotným Petrem Ulrychem originálně sestavená kolekce písní, které nejlépe představují oba sourozence za celou dobu jejich skvělé kariéry. Historie začíná v bigbítovém Brně poloviny 60.let, pokračuje přes velké hity typu Seď a tiše poslouchej či Nechoď do kláštera, vynechána ale spravedlivě není ani popová kvalita Haniných sól, nejkrásnější písničky z prvního oslovení folklórem, éra kultovních muzikálů, Javorové oslavy čistoty zdrojů a filmové projekty, to vše s hudbou průzračně krásnou. Petrova postupně odhalená moravskost, Hanin hlas z rodu prostých zázraků, tóny a slova bez falše, ti nejvhodnější spolupracovnicí a neselhávající vkus jsou poznávacím znamením, kvalita i nepodbízivá líbivost samozřejmostí. Tohle 2CD je velmi zdařilým pokusem o kompletní ohlédnutí za úspěšnou minulostí, nahlíženou samotnými tvůrci bez časem již zaplašených možných pochybností. Takoví prostě byli Hana a Petr Ulrychovi v každém z milníků jejich společné cesty muzikou!

Žánr Folk / Country
Nosič CD

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ulrych, Petr: Písně užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Ulrych, Petr: Písně akční ceny - Levné Ulrych, Petr: Písně

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Ulrych, Petr: Písně stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Ulrych, Petr: Písně najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.