Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Včera, dnes a zítra

Včera, dnes a zítra

Cena produktu Včera, dnes a zítra není známa.

 

Popis produktu Včera, dnes a zítra: Na DVD a VHS vychází poprvé přehlídka scének komika Felixe Holzmanna, proslulých z pořadů České televize. Dvacet výstupů zaznamenává i vývoj komika, působícího již v době černobílého vysílání, až ... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Včera, dnes a zítra - popis

nahoru

Na DVD a VHS vychází poprvé přehlídka scének komika Felixe Holzmanna, proslulých z pořadů České televize. Dvacet výstupů zaznamenává i vývoj komika, působícího již v době černobílého vysílání, až do jeho vrcholných scén slavných silvestrovských čísel. Se svými spoluhráči - Františkem Budínem, Milanem Nedělou, Milanem Machem, Viktorem Maurerem, Miloslavem Šimkem, Lubomírem Lipským a zvláště pak Ivou Janžurovou a Karlem Gottem, stvořil svérázný humor směšný svou jednoduchostí, blízkou každému z nás. Vytvořil typ roztržitého a trochu natvrdlého sklerotika, jehož spolubesedník je vždy jakoby chytřejší. Ve výběru proto nemohou chybět populární scénky Vaše žena je podobná mé ženě, V restauraci, Statistika, Skleróza, Seznamovací kancelář, atd., ani scénka titulní. Tři bonusy obsahují rozhovor s komikem, německou a českou verzi téhož čísla Klobouky, text, který o Holzmannovi napsal Ondřej Suchý a umělcovy fotografie. Znalci pravděpodobně vychutnají i scénky méně známé, ještě z počátků komikovy dráhy.

Výrobce Ostatní
Nosič DVD

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Včera, dnes a zítra užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Včera, dnes a zítra akční ceny - Levné Včera, dnes a zítra

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Včera, dnes a zítra stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Včera, dnes a zítra najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.