Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Večery pod lampou 2 (hosté Ivan Vyskočil, Radovan Lukavský)

Večery pod lampou 2 (hosté Ivan Vyskočil, Radovan Lukavský)

Cena produktu Večery pod lampou 2 (hosté Ivan Vyskočil, Rado... není známa.

 

Popis produktu Večery pod lampou 2 (hosté Ivan Vyskočil, Radovan Lukavský): Večery pod lampou se poprvé ve Studiu Ypsilon hrály v roce 1966. Bylo to v Praze, v Redutě, a prvním hostem byl dr. Ivan Vyskočil. A od té doby se jednou měsíčně hrají v Ypsilonce dodnes. A pokažd... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Večery pod lampou 2 (hosté Ivan Vyskočil, Radovan Lukavský) - popis

nahoru

Večery pod lampou se poprvé ve Studiu Ypsilon hrály v roce 1966. Bylo to v Praze, v Redutě, a prvním hostem byl dr. Ivan Vyskočil. A od té doby se jednou měsíčně hrají v Ypsilonce dodnes. A pokaždé jinak, Večery pod lampou jsou improvizace. Jsou, ale na začátku se vždycky ptáme někoho z publika:" Čím jste chtěl být, když jste byl malý?" A stejnou otázku dostane pak host. Herec Miloš Kopecký na ni odpověděl lakonicky: "Bohatý". A my jsme se ho zeptali: "Splnilo se vám to?" Odpověděl: "Ne, ale stále na tom pracuju." Odkud se takové Večery v Ypsilonce vzaly? Večery pod lampou patří do improvizované řady takzvaných Večerů na přidanou. Ještě když jsme byli v Liberci, stávalo se, že lidi vytleskávali písničky našich prvních představení. A když už jsme je přidávali skoro hodinu, řekl jsem si ze dne na den: zítra budeme celý večer rovnou přidávat. A ujalo se to - u publika i u herců. Ověřují si tu momentální nápady, které pak kolikrát zužitkují i jinde. Večery pod lampou se liší jen v tom, že si do té improvizace zveme hosta nebo hosty. Prokládáme to písničkami a večer se živě formuje v určitý tvar - podle "materiálu", který se dostaví - se vždy sleduje nějaká linie, takže se z té improvizace stává regulérní představení.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Večery pod lampou 2 (hosté Ivan Vyskočil, Radovan Lukavský) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Večery pod lampou 2 (hosté Ivan Vyskočil, Radovan Lukavský) akční ceny - Levné Večery pod lampou 2 (hosté Ivan Vyskočil, Radovan Lukavský)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Večery pod lampou 2 (hosté Ivan Vyskočil, Radovan Lukavský) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Večery pod lampou 2 (hosté Ivan Vyskočil, Radovan Lukavský) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.