Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Vizita - Další nekonečný svět / Výhra čili výhra

Vizita - Další nekonečný svět / Výhra čili výhra

Cena produktu Vizita - Další nekonečný svět / Výhra čili výhra není známa.

 

Popis produktu Vizita - Další nekonečný svět / Výhra čili výhra: Vycházející herecká hvězda posledních několika let, Jaroslav Dušek (Pelíšky, Musíme si pomáhat, Divoké včely, moderátor udělování cen Českého lva atd.), není zdaleka hereckým nováčkem. A už vůbec ... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Vizita - Další nekonečný svět / Výhra čili výhra - popis

nahoru

Vycházející herecká hvězda posledních několika let, Jaroslav Dušek (Pelíšky, Musíme si pomáhat, Divoké včely, moderátor udělování cen Českého lva atd.), není zdaleka hereckým nováčkem. A už vůbec ne pouze filmovým hercem. Téměř dvacet let se Dušek věnuje autorskému improvizačnímu divadlu, které diváci znají pod názvem Vizita. Začínal s Janem Bornou (dnes Divadlo v Dlouhé), souborem prošli Radomil Uhlíř (Kouř, Pražská pětka, Díky za každé nové ráno atd.), Oldřich Kužílek (Radio Limonádový Joe, mj. také poslanec ODA) ale i vynikající hudebníci jakými jsou bezesporu houslista Martin Zbrožek, fenomenální bubeník Alan Vitouš či jeho bratr, světově proslulý Miroslav Vitouš (Weather Report aj.). Album obsahuje dvě CD. Na prvním je improvizace Další nekonečný svět, kterou Dušek s bratry Vitoušovými představují styl hraní, jaký je možno vidět dodnes při vystoupení Vizity - odvázané verbální a pohybové kreace propojené s hudební improvizací, kdy lidé řvou smíchy a protagonisté přitahují šrouby humoru k nevydržení. Druhé CD je vlastně bonusem. Jde o nahrávku z roku 1984, představení s názvem Výhra čili výhra. I tady se tehdejší soubor představuje v plném lesku a s buldočí silou humoru. V sestavě Dušek - Uhlíř - Kužílek - Zbrožek je znát odraz tehdejší komunistické éry v nezměrné energii představení, především je tu ale opět nepřetržitý proud absurdního humoru. Čas přinesl dlouho diskutované Vizitě zadostiučinění. Jaroslav Dušek dnes vyučuje improvizační herectví na Ježkově konzervatoři a všichni aktéři kteří prošli nebo dosud procházejí Vizitou jsou významnými osobnostmi svých oborů. S mateřským duem Vizity Dušek - Zbrožek občas hostuje Radomil Uhlíř, Dan Bárta, a jiní, společenství je stále otevřené. Hudbu na místě improvizuje často Martin Smolka, ale i René Pařez nebo Vratislav Kydlíček. Mezi pravidelné diváky Vizity patří např. Jan Hřebejk, Jan Tříska, Vlasta Chramostová nebo Stanislav Milota.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vizita - Další nekonečný svět / Výhra čili výhra užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Vizita - Další nekonečný svět / Výhra čili výhra akční ceny - Levné Vizita - Další nekonečný svět / Výhra čili výhra

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Vizita - Další nekonečný svět / Výhra čili výhra stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Vizita - Další nekonečný svět / Výhra čili výhra najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.