Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Vlasta Burian v rádiu (1938–1957)

Vlasta Burian v rádiu (1938–1957)

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Vlasta Burian v rádiu (1938–1957) není známa.

 

Popis produktu Vlasta Burian v rádiu (1938–1957): Rozhlas nebyl Burianovým nejčastějším uměleckým kolbištěm. O to zajímavější a možná překvapivější pohled na tohoto všestranného krále českých komiků přináší právě předkládaný soubor snímků. Dá se ... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Vlasta Burian v rádiu (1938–1957) - popis

nahoru

Rozhlas nebyl Burianovým nejčastějším uměleckým kolbištěm. O to zajímavější a možná překvapivější pohled na tohoto všestranného krále českých komiků přináší právě předkládaný soubor snímků. Dá se říci, že dokonce výrazně rozšiřuje poněkud barvotiskovou představu, kterou chováme díky notoricky známým filmům. Vedle typických scének, které očekáváme, jako je Vlasta Burian – houslový virtuos nebo Vlasta Burian u fotografa, zde můžeme slyšet vážně míněné nahrávky Kupletu principála z Prodané nevěsty (s doprovodem symfonického orchestru), nebo píseň Za krále Jana z hudební komedie Hadrián z Římsů, v nichž Burian uspěl více než obstojně. Tím trpčí je představa hercova poválečného osudu letmo zmíněná v předslovu.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vlasta Burian v rádiu (1938–1957) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Vlasta Burian v rádiu (1938–1957) akční ceny - Levné Vlasta Burian v rádiu (1938–1957)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Vlasta Burian v rádiu (1938–1957) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Vlasta Burian v rádiu (1938–1957) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.