Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Voyageur

Voyageur

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Voyageur není známa.

 

Popis produktu Voyageur: Dva roky starým výběrem největších hitů "Love Sensuality Devotion" byla udělána tlustá čára za prvními čtyřmi alby projektu Enigma, aby se na své novince mohl vyrazit novým směrem. Takové byly ale... > více informací


Voyageur - popis

nahoru

Dva roky starým výběrem největších hitů "Love Sensuality Devotion" byla udělána tlustá čára za prvními čtyřmi alby projektu Enigma, aby se na své novince mohl vyrazit novým směrem. Takové byly alespoň proklamace hlavního protagonisty a zvukového mága Michaela Cretu. Se symbolickým názvem "Voyager" se tedy letos na cestu za svými posluchači vydává pátá řadovka, a pokud jste rozdychtěni očekáváním, kroťte se. Ono s objevováním nových světů to nebylo nikdy snadné a dvojnásob to platí zde. Rozjezd je docela sympatický, "From East To West" je typickým otvírákem ala Enigma, lehce tajemným, se zvuky v tradičním duchu souboru a jemnými náznaky, že by se něco mohlo skutečně dít. Chill-out otvírá svou náruč a zdá se, že Oldfieldem již slušně prozkoumanou cestou se vydá další tradiční harcovník ze světa hudebních hledačů. Titulní "Voyager" předpoklad potvrzuje, docela sympatická věc je příjemná, rytmické smyčky spokojeně předou, jako pilotnímu singlu jí však chybí něco navíc. Ve srovnání s předchozími hity z dílny Michaela Cretu jde o poměrně mdlý kus a na úspěch v éteru či hitparádách bych nevsadil ani zlámanou grešli. Zajímavější je "Incognito", vzdáleně koketující s tvorbou Genesis, což je asi vůbec největší problém téhle desky. Až příliš často budete mít dojem, že jste už materiál slyšeli dřív a někde jinde. Dlouhatánskou "Page Of Cups" raději přejdu mlčením a pojďme rovnou k nejsvětlejším okamžikům. Jestli je na "Voyager" hit schopný bodovat, jde o "Boum - Boum" se zpěvačkou Ruth-Ann (vzpomenete si ještě někdy na Olive?). Stačila by drobná singlová úprava a mohlo by to vyjít. Že vůbec není od věci, když se Michael pustí do napsání tradiční písničky, dokazuje pomalá "Total Eclipse Of The Moon" nebo šlapavá "Look Of Today". Slušné v duchu tvorby Enigmy jsou "In The Shadow, In The Light" a také "Weightless", jen předpokládaného kosmického rozměru se jim při nejlepší vůli prostě nedostává. Milá je instrumentální "The Piano" a o slušnou tečku se stará opět Ruth-Ann zpívaná "Following The Sun". Enigma na "Voager" spíš naznačuje než ukazuje, kudy by se měla její tvorba ubírat v příštích letech, navíc Michael Cretu očividně nebyl v dobré formě. Vyložený průšvih nespáchal, chlubit se touhle deskou ale asi také příliš nebude.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Voyageur užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Voyageur akční ceny - Levné Voyageur

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Voyageur stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Voyageur najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.