Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Wagner / Schoenberg / Zemlinsky / Brahms, Dagmar Pecková

Wagner / Schoenberg / Zemlinsky / Brahms, Dagmar Pecková

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Wagner / Schoenberg / Zemlinsky / Brahms, Dagm... není známa.

 

Popis produktu Wagner / Schoenberg / Zemlinsky / Brahms, Dagmar Pecková: 1. Wagner - Pět básní na slova Mathildy Wesendonkové pro střední hlas - Anděl - 0 (3:46) 2. Wagner - Pět básní na slova Mathildy Wesendonkové pro střední hlas - Tiše stůj! - 0 (4:19) 3. Wagner - P... > více informací


Wagner / Schoenberg / Zemlinsky / Brahms, Dagmar Pecková - popis

nahoru

1. Wagner - Pět básní na slova Mathildy Wesendonkové pro střední hlas - Anděl - 0 (3:46) 2. Wagner - Pět básní na slova Mathildy Wesendonkové pro střední hlas - Tiše stůj! - 0 (4:19) 3. Wagner - Pět básní na slova Mathildy Wesendonkové pro střední hlas - Ve skleníku - 0 (6:07) 4. Wagner - Pět básní na slova Mathildy Wesendonkové pro střední hlas - Bolesti - 0 (2:24) 5. Wagner - Pět básní na slova Mathildy Wesendonkové pro střední hlas - Sny - (4:59) 6. Schoenberg - Píseň lesní holubice - 1 (2:24) 7. Zemlinsky - Šest zpěvů na texty Maurice Maeterlincka pro střední hlas a orchestr Op. 13 - Tři sestry - 0 (4:31) 8. Zemlinsky - Šest zpěvů na texty Maurice Maeterlincka pro střední hlas a orchestr Op. 13 - Dívky se zavázanýma očima - 0 (3:02) 9. Zemlinsky - Šest zpěvů na texty Maurice Maeterlincka pro střední hlas a orchestr Op. 13 - Píseň panny - 0 (2:27) 10. Zemlinsky - Šest zpěvů na texty Maurice Maeterlincka pro střední hlas a orchestr Op. 13 - Když ji milý opustil - 0 (2:19) 11. Zemlinsky - Šest zpěvů na texty Maurice Maeterlincka pro střední hlas a orchestr Op. 13 - Až se někdy vrátí domů - 0 (3:11) 12. Zemlinsky - Šest zpěvů na texty Maurice Maeterlincka pro střední hlas a orchestr Op. 13 - Přicházela k zámku - 0 (4:59) 13. Rapsodie pro alt, mužský sbor a orchestr Op. 53 - 1 (3:37)

Žánr Klasická hudba

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Wagner / Schoenberg / Zemlinsky / Brahms, Dagmar Pecková užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Wagner / Schoenberg / Zemlinsky / Brahms, Dagmar Pecková akční ceny - Levné Wagner / Schoenberg / Zemlinsky / Brahms, Dagmar Pecková

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Wagner / Schoenberg / Zemlinsky / Brahms, Dagmar Pecková stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Wagner / Schoenberg / Zemlinsky / Brahms, Dagmar Pecková najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.