Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Židovské písně

Židovské písně

Cena produktu Židovské písně není známa.

 

Popis produktu Židovské písně: Debutové album skupiny, která se od samého počátku plánovitě věnuje interpretaci lidových a duchovních písní židovského národa a soustřeďuje se převážně na dva okruhy židovského písňového odkazu: ... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Židovské písně - popis

nahoru

Debutové album skupiny, která se od samého počátku plánovitě věnuje interpretaci lidových a duchovních písní židovského národa a soustřeďuje se převážně na dva okruhy židovského písňového odkazu: duchovní písně v hebrejském jazyce a písně v jazyce jidiš. Chesed se nesnaží o folkloristicky přesné zachycení židovských písní, nýbrž o jejich osobitou interpretaci ve střídmém nástrojovém obsazení: Zuzana Wirthová - zpěv, Monika Břenková - zpěv, Kamila Kurzová - housle, viola, Jan-Matěj Rak - kytara, akordeon, balalajka. Snad právě proto je skupina pravidelně zvána na vystoupení židovskými obcemi a často vystupuje i na většině velkých letních festivalů, např. Zahrada , Folková růže, Folkové prázdniny, Košumberk nebo Prázdniny v Telči. Hebrejské slovo „chesed“ vyjadřuje milosrdenství, Boží lásku k lidem, a zároveň tak naznačuje směřování skupiny především k poklidné, pokorné a vřelé interpretaci překrásných písní židovského národa.

Žánr World

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Židovské písně užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Židovské písně akční ceny - Levné Židovské písně

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Židovské písně stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Židovské písně najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.