Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Zlato českého humoru Moje žena pije a další slavné komické scénky

Zlato českého humoru Moje žena pije a další slavné komické scénky

Cena produktu Zlato českého humoru Moje žena pije a další sl... není známa.

 

Popis produktu Zlato českého humoru Moje žena pije a další slavné komické scénky: Výběr ze skečů z archivu Supraphonu navazuje na úspěšný titul Čochtan vypravuje. Tentokrát se do sledu populárních výstupů známých komiků dostala scénka Vlasty Buriana a jeho popleteného příbuzens... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Zlato českého humoru Moje žena pije a další slavné komické scénky - popis

nahoru

Výběr ze skečů z archivu Supraphonu navazuje na úspěšný titul Čochtan vypravuje. Tentokrát se do sledu populárních výstupů známých komiků dostala scénka Vlasty Buriana a jeho popleteného příbuzenstva, anekdoty Smutného muže Miroslava Válka, slavný výstup Vladimíra Menšíka s Jiřinou Bohdalovou, podle kterého je celý výběr pojmenován, Grossmanova povídka o prvním mejdanu, sklerotický Felix Holzmann a skvělé skeče z dob mládí komiků Jiřího Krampola, Luďka Soboty, Karla Šípa, Zdeňka Uhlíře a Jiřího Wimmera i dnešní humoristé Milan Šteindler a David Vávra. Celý soubor uzavírá smích Vlasty Buriana. Tomu, komu nechybí smysl pro humor, nesmí chybět ani tento titul!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Zlato českého humoru Moje žena pije a další slavné komické scénky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Zlato českého humoru Moje žena pije a další slavné komické scénky akční ceny - Levné Zlato českého humoru Moje žena pije a další slavné komické scénky

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Zlato českého humoru Moje žena pije a další slavné komické scénky stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Zlato českého humoru Moje žena pije a další slavné komické scénky najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.