Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Hudba >

Zlatý slunovrat

Zlatý slunovrat

Cena produktu Zlatý slunovrat není známa.

 

Popis produktu Zlatý slunovrat: Za vynikající prodej (více než 15000 nosičů) alba O slunovratu s největším hitem skupiny písničkou „Modlitba za vodu“, které vyšlo v roce 1999, dostane 6. března na brněnském koncertě v sále Semil... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Zlatý slunovrat - popis

nahoru

Za vynikající prodej (více než 15000 nosičů) alba O slunovratu s největším hitem skupiny písničkou „Modlitba za vodu“, které vyšlo v roce 1999, dostane 6. března na brněnském koncertě v sále Semilasso Jiří Pavlica a Hradišťan Zlatou desku. U této příležitosti vydáváme album „O slunovratu“ rozšířené o druhé CD. Na druhém albu, které má více než 70 minut je cenný archivní záznam představení “Jan Skácel hostem Hradišťanu” z klubu mládeže UHáčko v Uherském Hradišti - Starém Městě 20. listopadu 1987. Večerem provázel Jan Gogola, básně Jana Skácela četli Lubor Tokoš a Vladimír Doskočil. Písničky hrál a zpíval Hradišťan s Jurou Pavlicou a se všemi besedoval Jan Skácel. Původní záznam, který trval dvě a půl hodiny byl s ohledem na časové možnosti CD krácen, ale také s ohledem na technickou kvalitu nahrávky. Povídání Jana Skácela a dalších protagonistů bylo kráceno minimálně, aby byla zachována posloupnost i atmosféra celého večera. Sestřih a technickou úpravu provedl Roman Jež ve studiu Audio Line. 2CD se prodává pod upraveným názvem „Zlatý slunovrat“. Celkový čas CD1 51:23, CD2 70:40.

Žánr World

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Zlatý slunovrat užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kalendáře, Diáře nebo Plakáty a postery, Knihy, DVD a Blu-ray filmy.

Nejlevnější Zlatý slunovrat akční ceny - Levné Zlatý slunovrat

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Zlatý slunovrat stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Zlatý slunovrat najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hudba.